Om senteret

Storo Storsenter er Oslos største shoppingsenter, med over 140 butikker, spisesteder og tjenester. Storo har alltid noe å by på til alle mennesker i Oslo.

Service

  • Vekterservice finner du i 1. etasje
  • Minibanker
  • Foreldre- og barnerom i 2. etasje
  • Digitale informasjonsskjermer
  • Gratis WiFi
  • Shoppingvogner finner du i underetasje 1.
  • Oppbevaringsbokser i 1. etasje ved siden av Elkjøp Phonehouse
  • Gratis rullestol til utlån i vekterservice 1. etasje.
  • Bysykler – langs fortau i Vitaminveien som befinner seg nedenfor Kaffebrenneriet.

Førerhund er hjertelig velkommen på Storo Storsenter

Parkering

Vi har 520 parkeringsplasser hvor du kan stå. Les mer om parkering.

Leie av standplass

Vi har tre standplasser til disposisjon på senteret og det er Clear Channel Norway som disponerer disse plassene. Ta kontakt med dem for leie av plass på Storo Storsenter.

Ønsker du å leie markedsplass eller annonsere på digitale skjermer ved senteret, ta gjerne kontakt med Clear Channel Norway for informasjon og tilbud.

markedsplass@clearchannel.no / 220 23 400

Merk hvilket senter, hvilken periode og hvilken aktivitet forespørselen gjelder.

Leie lokale på senteret

Ønsker du å starte butikk eller spisested på Storo Storsenter, kan du kontakte eiendomssjef Christin Brandt for en uforpliktende samtale.

932 51 341 / christin.brandt@olavthon.no

Kontaktinformasjon

Vekterservice

228 90 020 / informasjonen@storostorsenter.no

Senterleder Unni Merethe Aasgaard

930 33 233 / unni.aasgaard@olavthon.no

Markedskoordinator Vibeke Wærstad

975 98 568 / vibeke.waerstad@olavthon.no

Markedskoordinator Irene Johnsen

975 98 556 / irene.johnsen@olavthon.no

Driftssjef Anton Wallin

926 97 641 / anton.wallin@olavthon.no

Vaktmester Ove Paulsen

926 97 793 / ove.paulsen@olavthon.no

Vaktmester Junior Rasay

901 28 678 / junior.rasay@olavthon.no

Vaktmester Mathias Marthinsen

908 29 525 / mathias.marthinsen@olavthon.no

Vaktmester Fredrik Mikalsen

994 52 634 / fredrik.mikalsen@olavthon.no

Senterkart for 1. etasje på Storo Storsenter
Senterkart for 2. etasje på Storo Storsenter
Senterkart for 3. etasje på Storo Storsenter
Senterkart for 4. etasje på Storo Storsenter
Senterkart for underetasjer på Storo Storsenter
Senterkart for Thon hotel og Odeon på Storo Storsenter
Senterkart over lokaler i Vitaminveien 6